Pigūs skrydžiai į Varną, Bulgariją tiesiogiai iš Vilniaus į abi puses su „Ryanair oro linijomis.

Apie vietovę

Varna – trečias pagal dydį Bulgarijos miestas, patrauklus Juodosios jūros uostas bei kurortas, svarbus turistinis ir kultūrinis šalies centras, turintis 300 000 gyventojų. Šis miestas laikomas vienu gražiausių visoje Bulgarijoje. Miesto svečius Varna užburia ne tik nuostabaus grožio gamta ar tarsi auksu smėliu nuklota Juodosios jūros pakrante, bet ir kitais turistams siūlomais objektais: botanikos sodais, muziejais, kultūros ir gamtos vertybėmis ir kitomis lankytinomis vietomis. Miestui savitumo suteikia ir architektūros įvairovė: čia galima išvysti nuo baroko iki modernistinio stilių architektūros statinių. Varna ypač garsėja istoriniais kultūriniais objektais, tačiau vakarais miestas atskleidžia ir kitą savo veidą: čia daugybė barų, diskotekų, klubų, kuriuose galima linksmintis iki paryčių.

Skrydžio maršrutas

Vilnius – Varna – Vilnius

Skrydžio datos

2023 liepa

8 – 15 liepos

12 – 15 liepos

12 – 19 liepos

15 – 19 liepos

15 – 22 liepos

Pasiūlymo nuotrauka

 

Skrydžio kaina: €72

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nemokama kelionė su Bolt: čia

Nemokama kelionė su Citybee: čia

Nakvynė

Daugiausia viešbučių bei apartamentų pasiūlymų rasite paieškos sistemoje:

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!