Pigūs skrydžiai į Burgą, Bulgariją tiesiogiai iš Kauno į abi puses su „Ryanair oro linijomis.

Apie vietovę

Burgas – vienas iš kurortų, kurį kiekvienais metais aplanko milijonai turistų iš viso pasaulio. Suprantama, kad lietuviai taip pat dažnai renkasi šią kryptį, kadangi Bulgarijoje esantis kurortas – pigus, tačiau patirtis – nuostabi.

Burgo istorija labai turtinga – mokslininkai teigia, kad čia gyventa jau nuo senų senovės, tačiau miestui buvo sunku konkuruoti su tuometiniais prekybos lyderiais, Nesebaru ir Sozopoliu, todėl ilgą laiką tai tebuvo teritorija su mažais žvejų kaimeliais ir prieplaukėlėmis.

Skrydžio maršrutas

Kaunas – Burgas – Kaunas

Skrydžio datos

2023 spalis

7 – 14 spalio €76

10 – 14 spalio €76

10 – 17 spalio €72

14 – 17 spalio €76

Pasiūlymo nuotrauka

Skrydžio kaina: nuo €72

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nakvynė

Daugiausia viešbučių bei apartamentų pasiūlymų rasite paieškos sistemoje:

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!