Pigūs skrydžiai į amžinojo pavasario salą – Tenerifę iš Vilniaus ir atgal su „Ryanair“ bei „Wizzair“ oro linijomis.

Apie vietovę

Lankomiausia Kanarų salą, puikiai tinkanti pradėti pažinti salyną. Dėl puikios infrastruktūros, apgalvoto kiekvieno žingsnio, net ir rečiau keliaujantieji nesusidurs su sunkumais. Saloje yra du oro uostai, puikūs keliai, gražūs paplūdimiai, begalė restoranų bei barų. Nemėgstantys šurmulio, tikrai ras sau ramių bei atokių vietelių, tačiau norintys pašėlti taip pat galės mėgautis paplūdimio vakarėliais ar naktiniu gyvenimu.

Dėl salą skiriančio Teidės vulkano, įprastai pietinėje dalyje vyrauja keliais laipsniais aukštesnė temperatūra bei žydras dangus. Šiaurinėje salos dalyje tikėtina, jog dažniau susidursite su kiek daugiau debesų bei žemesne temperatūra.

Saloje itin lankomas jau minėtas Teidės vulkanas, Siamo vandens parkas bei zoologijos sodas. Šie objektai dažniausiai įtraukiami kaip must see. Be minėtų objektų, jūsų laukia daug kitų lankytinų vietų.

Daugiau skaitykite: Kanarų salos: kaip išsirinkti į kurią keliauti?

Skrydžio maršrutas

Vilnius – Londonas – Tenerifė – Londonas – Vilnius

Skrydžio datos

2021 lapkritis – gruodis

29 lapkričio – 7 gruodžio €83

6 – 14 gruodžio €102

Pasiūlymo nuotrauka

Skrydžio kaina: nuo €83

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

29 lapkričio – 7 gruodžio €83

6 – 14 gruodžio €102

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nemokama kelionė su Bolt: čia

Nemokama kelionė su Citybee: čia

Nakvynė

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje – Booking.com

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!