Pigūs skrydžiai į Graikijos salą – Korfu, tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su „Ryanair oro linijomis.

Apie vietovę

Viena iš Graikijos salų, kurią skalauja Jonijos jūra. Gana nedidelė, vos 85 km automobiliu nuo šiauriausio iki piečiausio taško, tačiau nereiktų apsigauti, šį atstumą automobiliu įveikti užtruks apie dvi valandas. Taip yra dėl gana vidutinės kelių būklės, vienas po kito sekančio miestelio bei begalybės posūkių. Pati sala yra gana žalia, kasdien jus lydės alyvmedžiai, kurie auga visur bei vasaros metu, 30-40 laipsnių šiluma. Beveik visi vietiniai geriau ar blogiau, bet kalba angliškai, tad susikalbėti tikrai neturėsite problemų. Saloje oficialiai skaičiuojami 49 paplūdimiai, prie kai kurių iš jų galėsite privažiuoti automobilių, kai kurie, pasiekiami tik pėsčiomis ar vandens transportu.

Skaitykite daugiau: Ką pamatyti, kiek kainuoja ir ką veikti Korfu saloje

Skrydžio maršrutas

Vilnius – Korfu – Vilnius

Skrydžio datos

2022 balandis

2 – 6 balandžio €48

2 – 9 balandžio €40

6 – 9 balandžio €50

Pasiūlymo nuotrauka

 

Skrydžio kaina: nuo €40

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nemokama kelionė su Bolt: čia

Nemokama kelionė su Citybee: čia

Nakvynė

Daugiausia viešbučių bei apartamentų pasiūlymų rasite paieškos sistemoje:

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!