Pigūs paskutinės minutės skrydžiai į Graikijos salą – Korfu tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su “Ryanair” oro linijomis. Rinkis iš kelių datų, nesnausk ir keliauk į saulėtąja Korfu salą.

Korfu (Kerkyros) sala žmones vilioja uždaromis įlankomis, kurortais bei tradiciniais kalnų kaimeliais. Sala garsėja puikiais paplūdimiais, bet taip pat čia galima susipažinti su vietine kultūra. Kerkyros sala nusidriekusi netoli Graikijos ir Albanijos krantų. Pjautuvo formą primenanti sala iš šiaurės į pietus nusidriekusi apie 64 km, o plačiausioje vietoje nuo vieną jos krantą nuo kito skiria 32 km. Puikus klimatas, sodri augmenija ir svetingi gyventojai šią salą paverčia viena labiausiai lankomų vietų Graikijoje. Saloje rasite daug pramogų – golfo aikšteles, gražius paplūdimius, vaizdingas įlankas, mėlyną jūrą , daug istorinių ižymibių , vandens parką ir žavingus pajūrio kaimelius. Nors sala yra itin maža, tačiau gamtovaizdis yra labai kontrastingas. Šiaurės rytuose krantas nuklotas akmenimis, todėl čia gausu nuošalių paplūdimių ir tradicinių žvejų kaimelių. Pietuose ir šiaurėje rasite smėlėtus paplūdimius, todėl čia daugybė turistams skirtų vietų. Vakarinėje dalyje pamatysite aukštomis uolomis papuoštus krantus. Sala patyrė daugybę mūšių ir užkariavimų, kol 1864 m. buvo prijungta prie Graikijos karalystės. Šių kovų palikimas yra pilys, pastatytos strateginėse salos vietose. Dvi tokios pilys supa sostinę, kuri yra vienintelis Graikijos miestas, apsuptas tokiu būdu. Atostogas ramesniuose Korfu miesteliuose renkasi poros, šeimos su vaikais ir vyresnio amžiaus žmonės. Jaunimas dažniausiai apsistoja garsiajame Kavos mieste, kuriame vasarą dieną naktį vyksta siautulingi vakarėliai.

Skrydžio maršrutas:

Vilnius – Korfu– Vilnius

Skrydžio datos:

2018 kovas – balandis

28 – 31 kovo €40

28 kovo – 4 balandžio €60

31 kovo – 4 balandžio €40

31 kovo – 7 balandžio €45

31 kovo – 11 balandžio €40

Skrydžio kaina: €40

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Užsisakyti skrydį galite paspaudę šią nuorodą. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Nepamirškite sekti mūsų puslapio socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Pasiūlymo nuotrauka: