Itin pigūs pavasario skrydžiai į Olandijos pietus – Eindhoveną tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su “Wizzair” oro linijomis.

Ekskursiją po miestą geriausia pradėti nuo Turgaus aikštės – tai miesto širdis, kurią supa tik pėstiesiems skirtos centrinės gatvės. Keliaudami šia pėsčiųjų zona atrasite daugybę jaukių kavinių su lauko staliukais, prie kurių prisėdus malonu išgerti puodelį kvapnios kavos ar papietauti. Taip pat, vaikštinėdami šia didele pėsčiųjų zona galėsite ir apsipirkti – Eindhoveno centras yra tikras džiaugsmas mėgstantiems parduotuves, mat jų čia yra daug ir įvairių. O jei netingėsite paieškoti nuolaidų, tikrai rasite sau ką nors originalaus ir nebrangaus. Praėję parduotuvių gatvę – Rechtestraat, pasieksite Šv. Katerinos aikštę su įspūdingu neogotikos šedevru – Šv. Katerinos bažnyčia.

Skrydžio maršrutas:

Vilnius – Eindhovenas – Vilnius

Skrydžio datos:

2018 gegužė

19 – 26 gegužės €42

22 – 26 gegužės €37

24 – 26 gegužės €30

24 – 29 gegužės €37

24 – 31 gegužės €22

Kainos nurodytu su WDC.

Skrydžio kaina: nuo €22

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: WIZZAIR

Užsisakyti skrydį galite paspaudę šią nuorodą. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Plačiau: automobilio nuoma keliaujant. Geriausiusius nuomos pasiūlymus rasi:

Pasiūlymo nuotrauka: