Pigus pavasario skrydis į madų sostinę – Milaną tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su “Wizzair” oro linijomis. Mėgaukis Itališka saule bei puikia kava visą savaitę Milane.

Milanas – antrasis pagal dydį Italijos ir pirmasis bei svarbiausias šiaurinės Italijos miestas. Milanas įsikūręs Lombardijoje, turtingiausiame ir tankiausiai gyvenamame Italijos regione, ir yra jos sostinė. Pačiame mieste gyvena apie 1,30 mln. gyventojų (2007; su priemiesčiais apie 4 mln.). Tai vienas svarbiausių šalies ekonomikos ir kultūros centras. Yra tarptautinis oro uostas, metropolitenas. Laivybos kanalais miestas sujungtas su Po upe.

Milane išvystyta automobilių (tarp jų – Alfa Romeo) pramonė, metalurgija, naftos apdirbimo, chemijos, lengvoji, maisto, šilko, stambioji poligrafijos pramonė. Daug stambaus kapitalo įmonių. Miestas itin garsus savo mados įmonėmis ir parduotuvėmis, jis laikomas vienu mados pasaulio sostinių šalia Paryžiaus, Niujorko, Londono.

Skrydžio maršrutas:

Vilnius – Milanas – Vilnius

Skrydžio datos:

2018 gegužė

5 – 12 gegužės

Skrydžio kaina: €34 (WDC turėtojams), be WDC €48

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: WIZZAIR

Užsisakyti skrydį galite paspaudę šią nuorodą. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Nepamirškite sekti mūsų puslapio socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Pasiūlymo nuotrauka: