Labai pigūs žiemos skrydžiai į Apulijos regiono sostinę – Barį tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su “Wizzair” oro linijomis.

Antikos laikais miestas vadinosi Barium (lotyniškai) arba Barion (graikiškai). 181 m. pr. m. e. minimas uostas, kuris regione tuo metu buvo žvejybos centras. Pirmasis miesto istorinis valdovas buvo vyskupas Gervazijus 347 m. Vėliau iki pat X a. miestą valdydavo Konstantinopolio vyskupai.

VI a. valdant Langobardams Baryje buvo įvestos taisyklės, kurios laikomos viena pirmųjų miesto konstitucijų – pagal ją savo taisykles kūrė kiti pietiniai miestai.

Vėliau ilgą laiką Baris buvo užgrobinėjamas ir valdomas vis kitų valdovų – musulmonų, bizantijos imperijos, normandų.

1087 m. mieste buvo pastatyta Šv. Mikalojaus bazilika, kurioje laikomi šio šventojo palaikai atvežti iš Likijos. Nuo tų laikų į Barį keliauja daug piligrimų, kurie lanko šventojo kapą.

XV a. pabaigoje savo rezidenciją miestė pasistatė Neapolio karalystės princesė Izabelė. Netrukus Baris tapo šios karalystės dalimi. 1808 m. Neapolio karalystės karaliaus Murato paliepimu Baris buvo plečiamas ir tapo svarbiu regiono ekonominiu ir kultūriniu centru.


Skrydžio maršrutas:

Vilnius – Baris – Vilnius

Skrydžio datos:

2019 sausis

15 – 19 sausio €37

22 – 26 sausio €37

22 – 29 sausio €42

26 – 29 sausio €42

Skrydžio kaina: nuo €37 su WDC

WDC – Wizzair discount card.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: WIZZAIR

Pigius lėktuvo bilietus užsisakyti galite paspaudę šią nuorodą: pigūs lėktuvų bilietai arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pigios kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Svarbu:

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šie pigūs skrydžiai gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Plačiau: automobilio nuoma keliaujant. Geriausius nuomos pasiūlymus rasi:

Pasiūlymo nuotrauka: