Pigūs pavasario skrydžiai į antrą pagal dydį Gruzijos miestą – Kutaisį tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su “Wizzair” oro linijomis.

Senamiestyje išlikęs viduramžių gatvių tinklas. Daug architektūros paminklų. Bagrato katedros griuvėsiai ir Gelačio vienuolynas keli km į rytus nuo miesto įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Mieste taip pat yra Sataplijos urvas, kuriame galima išvysti dinozaurų pėdsakus, Gegučio rūmai, Gruzijos monarchų rezidencija, Motsametos bažnyčia ir kiti senovės paminklai.

Skrydžio maršrutas:

Vilnius – Kutaisis – Vilnius

Skrydžio datos:

2018 gegužė

20 – 23 gegužės €50

20 – 27 gegužės €65

20 – 30 gegužės €60

Skrydžio kaina: nuo €50

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: WIZZAIR

Užsisakyti skrydį galite paspaudę šią nuorodą. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Plačiau: automobilio nuoma keliaujant. Geriausiusius nuomos pasiūlymus rasi:

Pasiūlymo nuotrauka: