Keičiasi Wizzair rankinio bagažo taisyklės. Pagal naujas taisykles tik prioritetinius bilietus nusipirkę keleiviai galės garantuotai įsinešti savo rankinį bagažą į lėktuvo saloną, kitiems, kaip rašoma oro linijų tinklapyje gali reikėti atiduoti bagažą į krovinių skyrių.

Citata:

“As we have limited space onboard, we cannot guarantee that all passengers’ hand luggage will be travelling with them in the cabin area of the aircraft. Only passengers with Wizz Priority will be able to bring their hand luggage on board subject to boarding procedures at each airport. The hand luggage of all passengers who have not purchased Wizz Priority will be placed into the cargo hold compartment of the aircraft and can be collected at the baggage belt in the arrival airport.”

Panašu, kad pigių skrydžių oro bendrovė Wizzair seka Ryanair pėdomis ir keleiviams nebeleidžia rankinio bagažo įsinešti į vidų. Kaip rodo praktika, lėktuvų salone dažnai pritrūkdavo vietos ir kai kurių žmonių bagažą tekdavo išnešti iš lėktuvo vidaus ir atiduoti į krovinių skyrių.

Kitaip tariant, nuo dabar keleiviai neturintys prioritetinių bilietų atiduos savo bagažą į krovinių skyrių prieš lipant į lėktuvą.

Ką suteikia Wizzair prioritetas?

  • Pirmenybė laipinimui
  • 40 x 30 x 18 cm mažą krepšį salone
  • 55 x 40 x 23cm iki 10kg rankinį bagažą salone

Kaip įsigyti Wizzair prioritetą?

  • Perkant bilietus, skambinant į aptarnavimo centrą €5 – €10
  • Oro uoste už didesnę kainą €25

Šaltinis: Wizzair

Plačiau apie Ryanair bagažo taisyklių pasikeitimus: Ryanair rankinio bagažo taisyklių pasikeitimai

 

wizzair