Pigūs skrydžiai į Italiją, Riminį prie Adrijos jūros tiesiogiai iš Kauno ir atgal su „Ryanair oro linijomis.

Apie vietovę

Riminį geriausia aplankyti pavasarį, balandžio – gegužės mėnesiais arba rudenį, spalio – lapkričio mėnesiais. Birželio mėnesį vidutinė temperatūra siekia 23 ºC, o ir įšilusi jūra vilioja švelniomis bangomis. Pavasarį ir rudenį kraštovaizdis nenudegintas saulės, gamta puikuojasi žaluma. Be to, ir turistų srautai miestuose mažesni. Rugpjūčio mėnesį čia atostogauja daugelis italų ir mielos kavinukės ar lankytinos vietos gali būti uždarytos. Vasaros karščio mylėtojai Riminyje poilsiauja liepos – rugpjūčio mėnesiais. Maudynėmis geriausia lepintis nuo birželio iki rugsėjo.

Skrydžio maršrutas

Kaunas – Riminis – Kaunas

Skrydžio datos

2022 balandis

2 – 9 balandžio €20

9 – 16 balandžio €37

Pasiūlymo nuotrauka

 

Skrydžio kaina: nuo €20

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nemokama kelionė su Bolt: čia

Nemokama kelionė su Citybee: čia

Nakvynė

Daugiausia viešbučių bei apartamentų pasiūlymų rasite paieškos sistemoje:

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!