Dėl koronaviruso pandemijos visi į Kipro Respubliką vykstantys asmenys per 48 val. iki skrydžio turi užpildyti ir pateikti anketą „Cyprus Flight Pass“. Anketą ir išsamią informaciją dėl jos pildymo galima rasti čia.

DĖMESIO! Nuo 2021 m. gruodžio 6 d. iki 2022 m. sausio 10 d. visiems 12 metų amžiaus ir vyresniems asmenims (nepriklausomai nuo šalies, iš kurios atvykstama, bei vakcinavimo ar persirgimo fakto) atvykimo į Kiprą metu oro uoste asmens lėšomis atliekamas PGR testas. Kiti reikalavimai vakcinacijos procesą baigusiems ar per 180 dienų iki kelionės Covid-19 liga persirgusiems asmenims netaikomi.

„SafePass“

Kipro Respublikoje taikomas Galimybių paso („SafePass“) reikalavimas asmenims, sulaukusiems 6 metų amžiaus ir vyresniems. Plačiau apie Galimybių paso sąlygas galima rasti čia.

Raudona kategorija (DĖMESIO! Lietuva priskiriama raudonos kategorijos šalių grupei)

  • Taikomas dvigubo testavimosi reikalavimas: atvykstantys asmenys turi pateikti neigiamą COVID-19 testo, atlikto ne anksčiau kaip 72 val. iki skrydžio, rezultatą (vaikams iki 12 m.testo atlikti nereikia) bei papildomai atlikti PGR testą atvykimo į Kiprą metu (paties asmens lėšomis) ir pasilikti saviizoliacijoje iki rezultato gavimo.
  • Kipro piliečiai ir nuolatiniai gyventojai gali pasirinkti neatlikti COVID-19 nustatymo testo iki atvykimo, bet savo lėšomis testuotis tik atvykę į Kiprą. Tokiu atveju asmenys privalės saviizoliuotis 72 val. laikotarpiui bei, jam pasibaigus, darsyk savo lėšomis atlikti pakartotinį testą ir neigiamo jo rezultato pažymą patalpinti Cyprus Flight Pass interneto platformoje.

Daugiau informacijos: URM.