Naujienos/nuolaidos

Skelbiamas papildomas kelto reisas iš Vokietijos Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiams

Lietuvos piliečiams susiduriant su keblumais grįžtant į Lietuvą kertant Lenkijos pasienį, skelbiamas papildomas reisas iš Vokietijos į Rygą.

Kovo 18 d. iš Sassnitz (Zasnicas) uosto skelbiamas papildomas “Tallink” keltas į Rygą, kuriuo galės grįžti Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiai.

Kelte yra 2500 vietų keleiviams ir 300 automobilių;

Išvykimas kovo 18 d. 23:55 val. Vokietijos laiku.

Bilietus galima įsigyti Tallink interneto svetainėje: https://bit.ly/3d41eFn

SVARBU!

Informuojame, kad visose Lietuvos Respublikos atstovybėse, vyksta piliečių, neturinčių galimybių savarankiškai grįžti į Lietuvą, registracija. Registracija yra skirta keliaujantiems piliečiams, kurie yra šalyje laikinai, neturi gyvenamojo ploto ir negali išskristi (nebėra jokių skrydžių, ar kitų galimybių parvykti į nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje). Lietuvos piliečiai prašomi nedelsiant susisiekti su jų buvimo šaliai akredituota Lietuvos atstovybe elektroniniu paštu.

Visi atstovybių kontaktai randami: https://urm.lt/default/lt/embasycontacts

Maloniai prašome nurodyti savo vardą ir pavardę, gimimo datą, kontaktinį telefoną ir elektroninį paštą, tikslią buvimo vietą. Atsiradus galimybei organizuoti kelionę į Lietuvą, ambasada su piliečiais susisieks atskirai ir informuos apie kelionės sąlygas. Taip pat prašome Lietuvos Respublikos piliečių susirasti gyvenamąjį plotą, kuriame galėtų izoliuotis, jei buvimo šalyje būtų įvestas karantinas, sekti vietos institucijų informaciją ir laikytis jų nurodymų.

Lietuvos piliečiai, artimiausiu metu vykstantys per Lenkiją, turėtų registruotis Lietuvos ambasadoje Lenkijoje el.paštu [email protected] / [email protected] , nurodyti savo kontaktinius duomenis bei kitą aktualią informaciją.

Iki 2020 m. kovo 19 d. 00:00 val. leidžiamas asmenų, grįžtančių į savo gyvenamosios vietos valstybę, tranzitas per Lietuvos Respublikos teritoriją be būtinojo sustojimo. Nėra draudimo grįžti į Lietuvą Lietuvos Respublikos piliečiams ir asmenims, turintiems teisę gyventi Lietuvos Respublikoje. Visiems asmenims, grįžusiems iš visų užsienio valstybių, privaloma 14 dienų izoliacija.

Asmenų, grįžusių iš užsienio, prašome pateikti informaciją ir užpildyti anketą.

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad