Naujienos/nuolaidos

Atostogos užsienyje – jau ir Vilniuje

Go Vilnius pristatė dar vieną puikią iniciatyvą: „Atostogos užsienyje – jau ir Vilniuje“, kuri kas antrą savaitgalį kvies pasijusti lyg būtumėte vis kitame pasaulio kampelyje.

Kaip rašoma Go Vilnius puslapyje:

„Leisdami laiką Vilniuje dairysitės žvelgdami turisto akimis – išskirtinės ekskursijos ir pramogos, netradicinės parodos ir jaukūs koncertai, skaniausi kitų šalių tradiciniai patiekalai bei daug kitų išskirtinių siurprizų jums pasiūlys Vilnius. Vilniaus gatvės jums atskleis savo daugiakultūrines paslaptis.

Jūsų lauks specialūs pasiūlymai ir nuolaidos. Parsivešite lauktuvių, kad atostogų atmosferą atkurtumėte ir namuose. Restoranų patiekalų kvapai ir skoniai tarsi nuneš jus į siauras užsienio miestų gatveles. Nakvynė viešbutyje tik sustiprins atostogų įspūdį.

Pati kelionė tikrai neprailgs – juk iki Vilniaus kelias netolimas, iš kurio Lietuvos taško bekeliautumėte. Tuos kilometrus lengvai įveiksite net neturėdami automobilio. O atvykę į Vilnių, po jį ne tik galėsite vaikščioti pėsčiomis, bet ir greitai bei patogiai važiuoti dviračiais ar paspirtukais.“

Daugiau informacijos apie iniciatyvą: Atostogos užsienyje – jau ir Vilniuje.

Pirmąjį vasaros savaitgalį, birželio penktą dieną Vilnius kvies pasijusti kaip Italijoje. Virtuvės šefai kurs šedevrus, muzikantai dainuos Itališkas dainas ir galėsite mėgautis skrudinamų pupelių kvapais.

Daugiau informacijos apie Itališkas atostogas Vilniuje: Iki pasimatymo Vilniuje, oj Italijoje!

Iki pasimatymo Vilniuje! 🙂

Tags

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad