Labai pigus pavasario skrydis į Kiprą tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su “Ryanair” oro linijomis. Nusileisi Pafoso oro uoste ir nuo tos akimirkos esi laisvas rinktis ką visą savaite nori nuveikti šioje puikioje saloje.

Viena iš rekomendacijų – nepamiršk bent kartą dienos metu apsilankyti “Nissi” paplūdymyje bei vakarinę dalį praleisti niekad nemiegančioje Ayia Napoje.

Kipras yra trečioji pagal dydį sala Viduržemio jūroje. Geografiškai šalis priklauso Azijai, tačiau politiniu ir kultūrinių atžvilgiu yra laikoma Europos dalimi.

Skrydžio maršrutas:

Kaunas – Pafosas – Kaunas

Skrydžio datos:

2018 gegužė

24 – 31 gegužės

Skrydžio kaina: €68

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Užsisakyti skrydį galite paspaudę šią nuorodą. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Plačiau: automobilio nuoma keliaujant. Geriausiusius nuomos pasiūlymus rasi:

Pasiūlymo nuotrauka: