Pigus paskutinės minutės vasaros skrydis į Kiprą tiesiogiai iš Vilniaus su “Wizzair” bei į atgal į Kauną su “Ryanair” oro linijomis.

Nusileisi Larnakos oro uoste ir nuo tos akimirkos esi laisvas rinktis ką visą savaite nori nuveikti šioje puikioje saloje. Grįžimas iš Pafoso oro uosto.

Viena iš rekomendacijų – nepamiršk bent kartą dienos metu apsilankyti “Nissi” paplūdimyje bei vakarinę dalį praleisti niekad nemiegančioje Ayia Napoje.

Kipras yra trečioji pagal dydį sala Viduržemio jūroje. Geografiškai šalis priklauso Azijai, tačiau politiniu ir kultūrinių atžvilgiu yra laikoma Europos dalimi.

Skrydžio maršrutas:

Vilnius – Larnaka Pafosas – Kaunas

Skrydžio datos:

2018 birželis

4 – 7 birželio

Skrydžio kaina: €47 su WDC

Vilnius – Larnaka €30

Pafosas – Kaunas €17

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: WIZZAIR ir RYANAIR

Užsisakyti skrydį galite paspaudę šią nuorodą. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Plačiau: automobilio nuoma keliaujant. Geriausiusius nuomos pasiūlymus rasi:

Pasiūlymo nuotrauka: