oslas
Pigūs skryžiai Vilnius Žiemos pasiūlymai

Vienos pusės Kalėdiniai skrydžiai į Norvegiją iš Vilniaus tik už €5

Pigūs Kalėdiniai skrydžiai į Norvegijos sostinę – Oslą tiesiogiai iš Vilniaus su Ryanair oro linijomis.

Svarbu!

Lietuva įtraukta į paveiktų šalių sąrašą, iš kurių, atvykus į Norvegiją, taikomas 10 dienų karantinas. Šalių sąrašas atnaujinamas kas 7 dienas, peržiūrint, kaip padėtis šalyse tenkina nustatytus kriterijus, todėl situacija dėl taikomų ribojamųjų priemonių gali keistis.

Norvegijos vyriausybės sprendimu nuo lapkričio 9 d. visi iš paveiktų šalių atvykę užsieniečiai privalo turėti ne seniau nei 72 val. laikotarpiu iki atvykimo į Norvegiją atliktą koronaviruso tyrimą bei gautą neigiamą atsakymą. Nepateikus neigiamo testo rezultato asmuo gali būti neįleistas į šalį. Neigiamas tyrimo rezultatas neatleidžia nuo 10 dienų saviizoliacijos. Išimtis taikoma Norvegijos piliečiams, asmenims, turintiems nuolatinę gyvenamąją vietą Norvegijoje ir keliaujantiems tranzitu.

Oslas užima lanko formos teritoriją aplink šiaurinę Oslo fjordo dalį. Fjordas, kurį beveik kerta priešais Oslą esantis Nesodeno pusiasalis (Nesodden) yra miesto pietuose, iš kitų pusių Oslą supa žalios kalvos ir kalnai. Miesto ribose yra 40 salų, tarp jų didžiausia Malmėja (Malmøya) (0,56 km²), dar daugiau jų yra aplink Oslo fjordą. Osle yra 343 ežerai, tarp jų didžiausias Maridalsvannet (3,91 km²). Jis yra ir pagrindinis geriamojo vandens šaltinis didžiajai vakarų Oslo daliai, ypač Vakarų Akeriui (Vestre Aker) ir Šiaurės Akeriui (Nordre Aker). Aukščiausias taškas yra Kirkeberget (629 m). Nors miesto gyventojų skaičius, lyginant su kitomis Europos sostinėmis yra nedidelis, Oslas užima neįprastai didelę teritoriją. Miesto ribose yra daugybė parkų ir neužstatytų vietovių.

Skrydžiai:

Vilnius – Oslas

Skrydžių datos:

2020 gruodis

18 gruodžio

20 gruodžio

24 gruodžio

Skrydžių kaina: €5

Pasiūlymo nuotrauka:

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžių oro linijos: RYANAIR

Bagažas:

Įskaičiuotas 40 x 20 x 25cm, 10kg rankinis bagažas

Pigius lėktuvo bilietus užsisakyti galite paspaudę šią nuorodą: pigūs lėktuvų bilietai arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pigios kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Svarbu:

Prenumeruok ir gauk naujienas pirmasis: PRENUMERUOTI

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šie pigūs skrydžiai gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti net kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumeruoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug pigių viešbučių pasiūlymų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Taip pat didelį pigių viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com

Booking.com

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad