Pigūs skrydžiai į Izraelį, Eilatą tiesiogiai iš Kauno ir atgal su „Ryanair oro linijomis.

Apie vietovę

Piečiausias Izraelio miestas įsikūręs aplink krištolinio tyrumo Raudonosios jūros vandenis. Eilatas – puiki atostogų vieta dėl daugybės prabangių viešbučių, restoranų, klubų ir įspūdingų paplūdimių. Eliatas mena biblinius laikus, kai jis buvo laikomas stipriu strateginiu tašku dėl savo geografinės pozicijos ir artimumo Jordanijai bei Egiptui. Nuo 1950 m. Eilatas laikomas pagrindine Izraelio turizmo vieta aplankoma trijų milijonų žmonių kasmet tiek iš Izraelio, tiek iš kitų šalių. Taip pat Eilatas žinomas dėl pramoginių veiklų, tarp kurių – ekstremalus sportas ir vandens sporto varžybos. Dykumos triatlonai, atviros plaukimo varžybos ir dviračių trasos pritraukia daug tarptautinių sportininkų. Dykumos kelionių mėgėjams Eilatas siūlo keletą iš gražiausių šalies trasų. Visos jos netoli miesto centro. Sodrūs dykumos saulėlydžiai, kelionės kupranugariais, turai keturračiais, žygių trasos tinkamos visiems ir pasivaikščiojimai palei pakrantę – šis pajūrio miestas turi viską. Eilate įsikūrę pasaulinės klasės viešbučiai žinomi dėl savo aukštų standartų ir prabangių siuitų. Eilate aprūpinami visokio pobūdžio keliautojai su įvairiais kelionės biudžetais. Čia galima rasti visko – nuo nedidelių svečių namų iki pačių prabangiausių viešbučių. Eilato viešojo transporto sistema draugiška keliautojams – lengva rasti kelią visur, kur tik prireikia. Šiek tiek mažiau žinoma, kad Eilatas – viena geriausių pasaulyje vietų paukščių stebėjimui. Apie vieną bilijoną paukščių kerta zoną tarp Viduržemio jūros kranto ir Jordanijos kalnų paversdami pietų Izraelį daugiausiai migruojančių paukščių sulaukiančia vieta pasaulyje. Migracija iš Europos į Afriką vyksta nuo rugsėjo iki lapkričio, o paukščių grįžimas tęsiasi nuo kovo iki birželio. Eilate įsikūręs Tarptautinis paukščių stebėjimo centras. Keliaujant su šeima, vienam ar esant romantiškose atostogose – Eilatas gali pasiūlyti daugybę veiklos ir turų mieste ir už jo. Festivaliai, muziejai, teminiai parkai, povandeniniai užsiėmimai, tarp kurių – nardymas ir žymioji povandeninė observatorija – visa tai paverčia Eilatą populiaria atostogų vieta.

Skrydžio maršrutas

Kaunas – Eilatas – Kaunas

Skrydžio datos

2023 sausis

10 – 21 sausio €40

14 – 21 sausio €47

17 – 21 sausio €40

Pasiūlymo nuotrauka

 

Skrydžio kaina: nuo €40

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nemokama kelionė su Bolt: čia

Nemokama kelionė su Citybee: čia

Nakvynė

Daugiausia viešbučių bei apartamentų pasiūlymų rasite paieškos sistemoje:

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!