Vis daugiau žmonių renkasi keliones kemperiais, kadangi tai yra kur kas smagesnė galimybė pažinti tam tikrą šalį, taip pat ir patirti naujų nuotykių, galiausiai, atrasti savo artimuosius visiškai kitokius nei matėte iki šiol.

Kol vieni džiaugiasi, kad tokios kelionės tapo gyvenimo dalimi, tuo tarpu kiti  vis dar bijo – ar tikrai viskas bus taip, kaip reikia?

Pirmiausia, žinoma, reikia įsigyti arba nuomoti kemperį. Tuomet pasirūpinti daiktais, kurie užtikrins komfortą (juos galite rasti patogiai.lt prekybos vietoje), ir… pirmyn į  nuotykius.

  1.     Ne per daug daiktų.

Nors daugelis keliauja kemperiais, o ne lengvosiomis mašinomis vien dėl to, kad tikisi daugiau komforto, tačiau net ir keliaujant mobiliais namais siūlome labai atsakingai įsivertinti kiekvieną daiktą, kuris pasiimamas su savimi.  Nors šiuolaikiniuose kemperiuose yra labai daug vietos, tačiau nesiimkite su savimi visos drabužių spintos. Pačiam bus maloniau, kai bus „kuo kvėpuoti“.

  1.     Pirmosios pagalbos rinkinys.

Žinoma, taip pat kelionės metu labai svarbu pasirūpinti vaistais bei įranga, kuri skirta savo organizmo pokyčiams sekti. Nuo termometro iki kraujo spaudimo matuoklio.

  1.     Higienos priemonės.

Ne ką mažiau svarbios yra ir higienos priemonės, kurios pirmiausia padeda gerai jaustis, o paskui ir tinkamai pasirūpinti savo sveikata. Kadangi šiuo metu daugelis greta kemperių montuoja kilnojamus praustuvus, kurie leidžia maudytis tarsi po dušu – greta geras šampūnas ir muilas tikrai daro stebuklus.

  1.     Susidėliokite maršrutą.

Nors kai kurie planuoja keliones čia ir dabar, kai jau yra vietoje, tačiau mes siūlome daugiau dėmesio skirti planavimui. Tai padeda ne tik sutaupyti daug laiko, tačiau taip pat ir būti saugesniu. Juolab, visada geriausia su kemperiu yra apsistoti stovyklavietėse. Tokiu atveju irgi būsite saugesnis, o tai yra labai svarbu kelionių metu.

  1.     Maistas.

Judame toliau ir tuo pačiu renkamės maistą, kuris turi būti ne tik skanus bei ilgai negesti, tačiau taip[ pat ir sveikas. Ypač tokiu atveju, kai kelionės yra ilgos. Taip, vieną arba kelias dienas galima išbūti tik su sumuštiniais, tačiau ilgesnį laiko tarpą – nesiūlome, kadangi dažnai atsiranda virškinimo problemos, kurios labai apsunkina keliones. Susiplanuokite ką ir kada gaminsite. Žinoma, pasirūpinkite daiktais, kurie reikalingi kemperio virtuvėje.

  1.     Ir pramogos.

Žinoma, pats keliavimas jau yra smagi pramoga, kuria norėsis mėgautis kuo labiau. Visgi, papildomai siūlome įtraukti į maršrutą tokias pramogas, kurios leis jums išlipti iš mašinos. Vien tik važiuoti – nebus smagu. Reikia kelionės metu patirti kuo daugiau įvairiausių pramogų bei emocijų.

  1.     Miego vieta.

Galiausiai, labai svarbu, kad kemperiuose būtų tinkamai apgalvoti vieta miegui. Kadangi dažniausiai šiose transporto priemonėse yra lovos – belieka rasti Jums labiausiai tinkamą palapinę, žinoma, miegui skirtus drabužius bei kitas smulkmenas, kurios leis jums kemperyje miegoti kaip nuosavoje lovoje.