Pigūs skrydžiai į Kutaisį, Sakartvelą tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su „Wizzair oro linijomis.

Apie vietovę

Turėdami laiko, suktelėkite dešimtį kilometrų nuo Kutaisio. Čia išlikęs senasis Sataplijos urvas, kuriame iki šių dienų matomi dinozaurų pėdsakai bei aptikta žmonių buveinė. Netoliese ir požeminėmis upėmis bei vaizdingais uolų dariniais garsėjanti Prometėjo ola, kurioje apie kilometrą galima keliauti koridoriais bei plaukiant valtimi požeminėmis upėmis.

Kutaisis tikras rojus mėgstantiems skaniai pavalgyti. Katvelų virtuvė patraukli lietuviams: įdomi, bet ir ne pernelyg egzotiška. Norėdami susipažinti su tradiciniu meniu, užsisakykite chachapuri – pyragėlį su kiaušinio tryniu ir sūriu, mkhali – žolelių ir sūrių rutuliukų, chakapuli – veršienos troškinio su tarchunu. Desertui ruošiamas ypatingas saldumynas, vadinamas churchela – tai ant siūlo sumauti riešutai ar džiovinti vaisiai, kurie mirkomi miltų ir vynuogių sulčių mišinyje, o vėliau džiovinami. O kaip gi be gėrimo? Alkoholio mėgėjams tikrai patiks chacha – naminė vynuogių degtinė, kurios turistai gali įsigyti ne tik kavinėse, parduotuvėse, bet ir pakelėse.

Skrydžio maršrutas

Vilnius – Kutaisis – Vilnius

Skrydžio datos

2022 sausis – vasaris

29 sausio – 2 vasario €30

29 sausio – 5 vasario €30

1 – 5 vasario €30

8 – 16 vasario €25

Pasiūlymo nuotrauka

Skrydžio kaina: nuo €25 su WDC

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: WIZZAIR

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nemokama kelionė su Bolt: čia

Nemokama kelionė su Citybee: čia

Nakvynė

Daugiausia viešbučių bei apartamentų pasiūlymų rasite paieškos sistemoje:

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!