malaga
Pigūs skryžiai Žiemos pasiūlymai

Pigūs skrydžiai į pietų Ispaniją, Malagą iš Lietuvos tik už €74 į abi puses

Pigūs skrydžiai į pietų Ispaniją, Malagą iš Vilniaus ir atgal į Kauną su Ryanair oro linijomis.

Malaga – uostamiestis, įsikūręs pietų Ispanijoje, autonominiame Andalūzijos regione, netoliese Gibraltaro. Šis kurortas yra vienas iš svarbiausių šalies uostų. Malagoje klesti cukraus, vyno, medvilnės, tekstilės, chemijos pramonė. Tačiau visa tai tik maža dalis to, ką šis miestas gali pasiūlyti poilsiautojams.

Juk tai – vienas iš populiariausių Ispanijos kurortų, kiekvienais metais pritraukiantis tūkstančius poilsiautojų. Jei ieškote ramaus poilsio ir pramogų, besitęsiančių iki paryčių įvairovės – Malaga Jums tiks. Šis miestas nestokoja spalvų ir meniškumo auros. O ką jau kalbėti apie ispanišką temperamentą, kurį pajusite vos čia atvykę.

Malaga turistus vilioja nuostabaus grožio paplūdimiais, aukščiausios klasės viešbučiais bei visada džiuginančiu puikiu oru. Šiame mieste kone ištisus metus šviečia saulė, o oro temperatūra sušyla iki 30 laipsnių karščio. Jei svajojate apie šiek tiek vėsesnį ir gaivesnį orą atostogų metu, apsilankykite Malagoje kovo – gegužės mėnesiais. Kuomet danguje jaukiai šviečia saulė, lepinanti malonia šiluma.

Skrydžiai:

Vilnius – Londonas – Malaga – Milanas – Kaunas

Skrydžių datos:

2020 sausis – vasaris

31 sausio – 4 vasario

Skrydžių kaina: €74

Pasiūlymo nuotrauka:

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžių oro linijos: RYANAIR

Vilnius – Londonas

Londonas – Malaga

Malaga – Milanas

Milanas – Kaunas

Bagažas:

Įskaičiuotas rankinis bagažas

Pigius lėktuvo bilietus užsisakyti galite paspaudę šią nuorodą: pigūs lėktuvų bilietai arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pigios kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Svarbu:

Prenumeruok ir gauk naujienas pirmasis: PRENUMERUOTI

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šie pigūs skrydžiai gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti net kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumeruoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug pigių viešbučių pasiūlymų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Taip pat didelį pigių viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Straipsnis apie automobilių nuomą: automobilio nuoma keliaujant.

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad