Eindhovenas
Pigūs skryžiai Vilnius Žiemos pasiūlymai

Pigūs skrydžiai į Olandiją iš Vilniaus ir atgal už €50

Pigūs skrydžiai į Olandiją, Eindhoveną tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su “Wizzair” oro linijomis.

Ekskursiją po miestą geriausia pradėti nuo Turgaus aikštės – tai miesto širdis, kurią supa tik pėstiesiems skirtos centrinės gatvės. Keliaudami šia pėsčiųjų zona atrasite daugybę jaukių kavinių su lauko staliukais, prie kurių prisėdus malonu išgerti puodelį kvapnios kavos ar papietauti. Taip pat, vaikštinėdami šia didele pėsčiųjų zona galėsite ir apsipirkti – Eindhoveno centras yra tikras džiaugsmas mėgstantiems parduotuves, mat jų čia yra daug ir įvairių. O jei netingėsite paieškoti nuolaidų, tikrai rasite sau ką nors originalaus ir nebrangaus. Praėję parduotuvių gatvę – Rechtestraat, pasieksite Šv. Katerinos aikštę su įspūdingu neogotikos šedevru – Šv. Katerinos bažnyčia.

Skrydžiai:

Vilnius – Eindhovenas – Vilnius

Skrydžių datos:

2021 sausis – vasaris

28 sausio – 4 vasario

Skrydžių kaina: €50 su WDC.

Pasiūlymo nuotrauka:

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžių oro linijos: WIZZAIR

Bagažas:

Įskaičiuotas rankinis bagažas

Pigius lėktuvo bilietus užsisakyti galite paspaudę šią nuorodą: pigūs lėktuvų bilietai arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pigios kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Svarbu:

Prenumeruok ir gauk naujienas pirmasis: PRENUMERUOTI

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šie pigūs skrydžiai gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti net kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumeruoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug pigių viešbučių pasiūlymų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Taip pat didelį pigių viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Straipsnis apie automobilių nuomą: automobilio nuoma keliaujant.

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad