Metas ruoštis pavasario atostogoms! Pigūs skrydžiai į didžiausią ir vieną populiariausią Graikijos salą – Kretą tiesiogiai iš Vilniaus su „Ryanair oro linijomis.

Daugiau informacijos apie kelionių reikalavimus: URM.

Apie vietovę

Išsiskiriantis ir turistų pamėgtas gamtos darinys – Samarijos tarpeklis. Kretos gyvūnija ir augalija yra tokia pat įvairi kaip ir jos kraštovaizdis. Paplitęs akmeningas ir sausas phrygana arealas, o atokiuose tarpekliuose yra žaliuojančių miškų plotai. Gėlo vandens pelkės privilioja daug paukščių. Rudenį bei pavasarį dėl geografinės Kretos padėties − įsikūrusi tarp Šiaurės Afrikos bei žemyninės Graikijos − ji yra migruojančių paukščių poilsio vieta. Dėl sąlyginės salos izoliacijos čia veisiasi kelios unikalios augalų rūšys.

Skrydžio maršrutas

Vilnius – Chanija

Skrydžio datos

2022 kovas – balandis

31 kovo €15

3 balandžio €36

7 balandžio €36

Pasiūlymo nuotrauka

 

Skrydžio kaina: nuo €15

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nemokama kelionė su Bolt: čia

Nemokama kelionė su Citybee: čia

Nakvynė

Daugiausia viešbučių bei apartamentų pasiūlymų rasite paieškos sistemoje:

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!