Pigus skrydis sezono įkarštyje į Maljorką sustojant vienai arba dviems dienoms Barselonoje iš Kauno ir atgal su “Ryanair” oro linijomis.

Rugpjūčio 27 atskrendi į Barselonos Cheronos oro uostą, pasirinktinai kiek laiko nori praleisti Barselonoje, iš Barselonos El Prat oro uosto skrendi į Maljorką. Iš galutinio taško, rugsėjo 8 skrendi tiesiogiai į Kauną. Gero skrydžio!


Skrydžio maršrutas:

Kaunas – Barselonos Cheronos

Barselonos El Prat Palma

Palma Kaunas

Skrydžio datos:

2018 rugpjūtis – rugsėjis

27 rugpjūčio – 28 rugsėjo

Skrydžio kaina: €82

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Pigius lėktuvo bilietus užsisakyti galite paspaudę šią nuorodą: pigūs lėktuvų bilietai arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pigios kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Svarbu:

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pigus skrydis gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Plačiau: automobilio nuoma keliaujant. Geriausius nuomos pasiūlymus rasi:

Pasiūlymo nuotrauka: