ecolines
Naujienos/nuolaidos Rudens pasiūlymai Vilnius

Pigūs autobuso bilietai į Varšuvą iš Vilniaus/Kauno už €4

Pigūs rudens autobuso bilietai į Lenkijos sostinę – Varšuvą iš Vilniaus bei Kauno su Ecolines.

ECOLINES – tarptautinių pervežimų bendrovė, kuri specializuojasi pervežti keleivius Pabaltyje, Vidurio bei Rytų Europos regionuose. ECOLINES bendradarbiauja su vietiniais šalių pervežėjais.

ECOLINES į tarptautinių maršrutų vežėjų rinką atėjo 1993 m. ir nuo to laiko ši įmonė yra pirmoji keleivių pervežimo įmonė Baltijos šalyse, kuri operatyviai įvaldė daugiafunkcinę transporto sistemą.

Kasdien ECOLINES organizuoja keliones į 20 šalių ir 205 miestus. Per metus su ECOLINES autobusais keliauja per 50 000 keleivių iš įvairiausių miestų.

Maršrutas:

Vilnius/Kaunas – Varšuva

Datos:

Užsisakyti: 19.09.2018 – 21.09.2018

Kelionėms: 04.10.2018 – 28.10.2018.

Spalio 4 €4

Spalio 5 €4

Spalio 6 €4

Spalio 7 €4

Spalio 8 €4

Dar daugiau pigių bilietų datų Ecolines tinklapyje.

Skrydžio kaina: €4

Kur užsisakyti?

Transporto linijos: ECOLINES

Svarbu:

Prenumeruok ir gauk naujienas pirmasis: PRENUMERUOTI

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pigus skrydis gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumeruoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Plačiau: automobilio nuoma keliaujant.

Pasiūlymo nuotrauka:

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad