Tiesiog nerealiai pigūs tiesioginiai skrydžiai į vieną iš didžiausių Ispanijos miestų – Malagą tiesiogiai iš Kauno ir atgal su „Ryanair oro linijomis.

Apie vietovę

Viena svarbiausių ir populiariausių Ispanijos turistinių zonų. Tai, kad Malaga plėtėsi kaip uostas ir prekybos centras, nulėmė ir jos architektūrą. Čia beveik nėra pilių, dvarų, fontanų ir viso to, kuo žavimės pakliuvę į miestą, pasižymintį tokia istorija. Pasenę pastatai būdavo griaunami, o vietoj jų statomi nauji ir praktiškesni. Šis miestas garsėja meniška aura, kuri gaubia senas miesto gatveles.

Skrydžio maršrutas

Kaunas – Malaga – Kaunas

Skrydžio datos

2021 lapkritis – gruodis

18 lapkričio – 2 gruodžio €40

21 lapkričio – 2 gruodžio €66

25 lapkričio – 2 gruodžio €66

28 lapkričio – 2 gruodžio €66

Pasiūlymo nuotrauka

Skrydžio kaina: nuo €40

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nemokama kelionė su Bolt: čia

Nemokama kelionė su Citybee: čia

Nakvynė

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje – Booking.com

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!