ryanair
Naujienos/nuolaidos

Įsigalioja naujos Ryanair rankinio bagažo taisyklės

Naujos Ryanair rankinio bagažo taisyklės įsigalios nuo 2018 lapkričio pirmos dienos imtinai. Pigių oro linijų bendrovė skelbė savo pranešime, kad dėl vėluojančių skrydžių vėl keičiasi rankinio bagažo politika. Paskutinis rankinio bagažo pasikeitimas vyko 2018 metų pradžioje.

Svarbu atkreipti dėmesį, jog nuo lapkričio pirmos daugelis keleivių bus priverstinai apmokestinti norėdami su savimi pasiimti į kelionę kiek didesnį bagažą.

Po taisyklių pakeitimo, ne prioritetiniams keleiviams į lėktuvo saloną galima bus pasiimti vieną vienetą bagažo, kurio dydis neviršija: 40 x 20 x 25cm ir telpa po priešais esančia sėdynę.

Norėdami keliaujant turėti papildomą didesnį bagažo vienetą iki 10kg, turėsite sumokėti €/£8 perkant bilietą arba €/£10 vėliau, tačiau ne vėliau kaip likus 40 minučių iki išvykimo laiko. Nenusipirkus bagažo galimybės, prie laipinimo vartų reikės susimokėti €/£20 arba €/£25.

Kitas būdas norint keliauti su bagažu: 55cm x 40cm x 20cm iki 10kg, nusipirkti prioritetinį laipinimą. Tai suteiks galimybę neštis rankinį bagažą į lėktuvo saloną bei pirmenybę laipinant. Prioriteto kaina: €6 užsakinėjant skrydį arba €8 pridedant kaip papildomą paslaugą jau nusipirkus bilietus elektroninėje sistemoje. Maksimalus prioritetinių keleivių kiekis negali viršyti 95.

Ryanair skelbia, jog keleiviai nusipirkę bilietus ankščiau, nei buvo paskelbtos naujos taisyklės, gali pridėti prioritetą už €/£8, bagažą už €/£10 arba atgauti pinigus už bilietus.

Naujos politikos įsigaliojimas: 2018 lapkričio 1 imtinai.

Ne prioritetiniai keleiviai į saloną galės įsinešti krepšį iki: 40 x 20 x 25cm.

Bagažo kaina bei išmatavimai: 55cm x 40cm x 20cm iki 10kg už €/£8 arba €/£10.

Šaltinis: naujos Ryanair bagažo taisyklės

Prenumeruok ir gauk naujienas pirmasis: PRENUMERUOTI

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pigus skrydis gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumetuoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Plačiau: automobilio nuoma keliaujant. Geriausius nuomos pasiūlymus rasi:

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad