Naujienos/nuolaidos

LOT skraidins iš Vilniaus į Londoną, bilietai jau prekyboje

Lenkijos oro linijos „LOT Polish Airlines“ paskelbė, kad nuo gegužės pirmos skraidins iš Vilniaus į Londono oro uostą esanti itin arti miesto.

Oro uostas į kurį skraidins LOT yra nutolęs per 9,6 km nuo miesto. Tai yra arčiausias oro uostas esantis šalia finansų bei verslo centrų.

Skrydžiai iš Vilniaus bus vykdomi du kartus per dieną, 06:30 visomis savaitės dienomis, išskyrus sekmadienį bei 16:55 visomis savaitės dienomis, išskyrus šeštadienį.

Skrydžiai iš Londono bus vykdomi 09:35 bei 18:40. Kainos į abi puses, kaip skelbia LOT prasideda nuo 135 EUR įskaičiuojant bagažą.

Daugiau informacijos apie skrydžius: Vilnius – Londonas – Vilnius

Svarbu:

Prenumeruok ir gauk naujienas pirmasis: PRENUMERUOTI

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šie pigūs skrydžiai gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti net kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumeruoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Tags

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad