Graikija atsiverė vakcinuotiems turistams, tai reiškia, jog keliaujant į Korfu nereikės nei testo, nei saviizoliacijos pilnai paskiepytiems. Taip pat, grįžus į Lietuva nebus reikalinga saviizoliacija.

Nepaskiepytiems turistams prieš vykstant į Graikiją yra privalomas neigiamas testas, daugiau informacijos: URM.

Pigūs skrydžiai šią vasarą į Graikijos salą – Korfu, dar žinoma kaip Kerkyra, tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su „Ryanair oro linijomis.

Apie vietovę

Viena iš Graikijos salų, kurią skalauja Jonijos jūra. Gana nedidelė, vos 85 km automobiliu nuo šiauriausio iki piečiausio taško, tačiau nereiktų apsigauti, šį atstumą automobiliu įveikti užtruks apie dvi valandas. Taip yra dėl gana vidutinės kelių būklės, vienas po kito sekančio miestelio bei begalybės posūkių. Pati sala yra gana žalia, kasdien jus lydės alyvmedžiai, kurie auga visur bei vasaros metu, 30-40 laipsnių šiluma. Beveik visi vietiniai geriau ar blogiau, bet kalba angliškai, tad susikalbėti tikrai neturėsite problemų. Saloje oficialiai skaičiuojami 49 paplūdimiai, prie kai kurių iš jų galėsite privažiuoti automobilių, kai kurie, pasiekiami tik pėsčiomis ar vandens transportu.

Skaitykite daugiau: Ką pamatyti, kiek kainuoja ir ką veikti Korfu saloje

Skrydžio maršrutas

Vilnius – Korfu – Vilnius

Skrydžio datos

2021 rugpjūtis

4 – 11 rugpjūčio €90

18 – 25 rugpjūčio €47

4 – 25 rugpjūčio €47

Pasiūlymo nuotrauka

Skrydžio kaina: nuo €45

Bagažas

Į bilieto kainą įskaičiuotas rankinis bagažas.

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Daugiau skrydžių ieškokite: skrydžių paieška

Lėktuvo bilietus užsisakyti galite puslapyje skrydžių paieška arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaudę nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks rezervuoti ir mėgautis savo kelione.

Nemokama kelionė su Bolt: čia

Nemokama kelionė su Citybee: čia

Nakvynė

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje – Booking.com

Booking.com

Papildoma informacija

Informuojame, jog ciao.lt kelionių pasiūlymų puslapis neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šis pasiūlymas gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžių bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti ir kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite mūsų sekti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!