Pigūs skryžiai Rudens pasiūlymai Vilnius

Labai pigūs skrydžiai į Valensiją iš Vilniaus ir atgal tik už €59

Labai pigūs skrydžiai į Ispanijos rytus – Valensiją iš Vilniaus ir atgal su Ryanair oro linijomis.

Valensija – miestas rytų Ispanijoje prie Viduržemio jūros, trečiasis pagal dydį šalies miestas. Valensijos autonominio regiono sostinė ir provincijos centras.

Valensija buvo įkurta 137 m. pr. m. e. romėnų ir buvo vienas svarbiausių tuometinės Tarakono Ispanijos miestų. Vėliau mieste ir regione šeimininkavo vizigotai.

714 m. miestą užkariavo maurai, vėliau čia valdė musulmoniškas Kordobos kalifatas. Šiam suirus XI a. pradžioje susikūrė nepriklausomas Valensijos emyratas (taifa). XI a. pabaigoje jis trumpam buvo užkariautas ispanų didvyrio Sido, kuris čia pradėjo plėsti krikščionybę. Tačiau netrukus Almoravidai iš naujo paėmė Valensiją ir ją prijungė prie savo imperijos.

XII a. Valensija vėl iškovojo nepriklausomybę, bet buvo užimta almohadų. Po XIII a. nepriklausomybės laikotarpio, Valensija buvo prijungta prie Aragono, o vėliau inkorporuota į Ispanijos karalystę. Po XVII a. pr. įvykusio maurų išvarymo, miestas nusmuko. Nuo 1812 m. iki 1813 m. miestą buvo užėmusi Prancūzijos kariuomenė. Ispanijos pilietinis karo metu Valensija tapo laikinąja Ispanijos sostine.

Skrydžiai:

Vilnius – Londonas – Valensija – Londonas – Vilnius

Skrydžių datos:

2020 lapkritis

20 – 23 lapkričio

20 – 25 lapkričio

Skrydžių kaina: €59

Pasiūlymo nuotrauka:

 

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžių oro linijos: RYANAIR

Vilnius – Londonas

Londonas – Valensija

Valensija – Londonas

Londonas – Vilnius

Bagažas:

Įskaičiuotas 40 x 20 x 25cm, 10kg rankinis bagažas

Pigius lėktuvo bilietus užsisakyti galite paspaudę šią nuorodą: pigūs lėktuvų bilietai arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pigios kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Svarbu:

Prenumeruok ir gauk naujienas pirmasis: PRENUMERUOTI

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šie pigūs skrydžiai gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti net kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumeruoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug pigių viešbučių pasiūlymų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Taip pat didelį pigių viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Straipsnis apie automobilių nuomą: automobilio nuoma keliaujant.

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad