atenai
Pigūs skryžiai Rudens pasiūlymai Vilnius

Labai pigūs skrydžiai į Atėnus iš Vilniaus ir atgal tik už €54

Pigūs skrydžiai į Graikijos sostinę – Atėnus tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su Ryanair oro linijomis.

Daug saulės ir mažai lietaus – ideali atostogų formulė. Graikijos sostinė džiugina saule nuo kovo iki pat lapkričio, bet ir apie šį laikotarpį reikėtų žinoti kelis dalykus. Vasaros mėnesiai Atėnuose itin karšti ir oras sušyla net iki +30 karščio, o ir turistų antplūdis vasarą pats didžiausias. Norintiems pamatyti daug lankytinų vietų šio laikotarpio geriau atsisakyti, nes teks grūstis tarp kitų turistų, o ir koks malonumas vaikščioti po istorines vietas varginančiame karštyje? Geriau rinkitės pavasarį ar rudenį, nes verti pamatyti objektai būna atidaryti ir galėsite ramiai keliauti po Atėnus. Vasaros metu Graikijoje patiks paplūdimių mylėtojams, nes pramogauti prie jūros saulės atokaitoje – pats smagumas.

Skrydžiai:

Vilnius – Atėnai – Vilnius

Skrydžių datos:

2020 rugpjūtis – rugsėjis

30 rugpjūčio – 6 rugsėjo €58

30 rugpjūčio – 13 rugsėjo €54

6 – 13 rugsėjo €58

Skrydžių kaina: nuo €54

Pasiūlymo nuotrauka:

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžių oro linijos: RYANAIR

Bagažas:

Įskaičiuotas 40 x 20 x 25cm, 10kg rankinis bagažas

Pigius lėktuvo bilietus užsisakyti galite paspaudę šią nuorodą: pigūs lėktuvų bilietai arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pigios kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Svarbu:

Prenumeruok ir gauk naujienas pirmasis: PRENUMERUOTI

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šie pigūs skrydžiai gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti net kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumeruoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug pigių viešbučių pasiūlymų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Taip pat didelį pigių viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com

Booking.com

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad