Įspūdžiai/patarimai

Kur ir kaip keliausime kai baigsis karantinas

Visą pasaulį sukaustęs COVID-19 privertė didžiąją dalį valstybių skelbti karantiną, ko pasekoje stojo ne tik turizmo, bet ir kiti sektoriai.

Visi supranta, jog karantinas ankščiau ar vėliau baigsis, o gyvenimas nesustoja ir verta pagalvoti ką veiksime po to. Galima pajuokauti, kad pirmosios kelionės bus į darbą, kirpyklą, grožio saloną ar sporto salę, tačiau kalbėkim apie keliones, kurių visi pasiilgome.

Naivu tikėtis, jog tik pasibaigus karantinui viskas stos į savas vėžes. Prireiks laiko, kol visi sektoriai atsigaus bei taps saugu keliauti vėl.

Nepaisant kasmetinio turizmo augimo tiek į Lietuvą, tiek iš Lietuvos, greito proceso nereiktų tikėtis. Kalbant apie Lietuvos situaciją, mokslininkai paskaičiavo, kad susirgimų pikas numatomas balandžio pabaigoje – gegužės pradžioje. Nuo to momento susirgimų kiekis turėtų trauktis.

Planuojat kelionės labai svarbu ne tik kaip atrodys situacija Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Lietuvoje traukiantis susirgimų skaičiui, o kitose šalyse didėjant, keliauti būtų vis dar nesaugu.

Kur, kada ir kaip keliausime?

Realistiškai žiūrint į dabartinę padėtį, galima būtų tikėtis, jog jau birželio ar liepos mėnesį keliausime į Lietuvos kurortus ar aplinkines šalis. Žinoma, nereiktų pamiršti ir saugumo. Manytina, jog daugelis renginių dar nevyks, žmonės stengsis nesiburiuoti didelėmis masėmis ir vengs labai artimo kontakto.

Nereiktų dėti daug vilčių, jog jau vasaros pradžioje visi puls keliauti į tolimiausius pasaulio kampelius.

O ką planuoju pats?

Pagal dabartinę situaciją ir jei niekas kardinaliai nesikeis, artimiausias planas liepos mėnesį automobiliu vykti į Lenkiją ir ten praleisti bent kelias dienas. Jei situacija šalyje gerės kaip numatoma, jau birželio mėnesį norėčiau apsilankyti Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje ar kuriame nors Latvijos mieste.

Jei taip pat galvoji, jog vasarą jau bus ganėtinai saugu keliauti ir planuoji aplankyti Lenkiją, rekomenduoju užsukti į Gdanską, o ką jame pamatyti, skaityk: 10 vietų, kurias privalu pamatyti Gdanske.

Yra laikas keliauti ir yra laikas būti namuose

Kodėl pastaruoju metu nebesidalinam pigių skrydžių pasiūlymais? Atsakymas labai aiškus, solidarizuojamės dėl susiklosčiusios situacijos ir visus raginame pasilikti namuose dėl savo bei kitų saugumo.

Kai vėl taps saugu keliauti, grįšime su geriausiais kelionių pasiūlymais.

Būkite saugūs! 🙂

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad