Įspūdžiai/patarimai

Kodėl Ryanair Priority eilė tapo ilgesnė nei Non-Priority

Kas nutiko, kad Ryanair Priority eilė tapo ilgesnė nei Non-Priority?

Belaukiant lėktuvo į Lietuvą vis pasigirsdavo iš stovinčiųjų eilėje bei laukiančiųjų klausimai bei pasipiktinimai, kad Priority eilė yra ilgesnė nei Non-Priority.

Taip nutiko po Ryanair rankinio bagažo taisyklių pasikeitimo, apie kurį jau rašėme: “Įsigalioja naujos Ryanair rankinio bagažo taisyklės”.

Po to, kai buvo pakeistos Ryanair taisyklės ir į lėktuvą nemokamai galima įsinešti tik vieną mažą rankinio bagažo vienetą, kuris turi tilpti po priešais esančia sėdyne, tapo naudingiau pirkti Priority nei pirkti bagažą.

Perkant lėktuvo bilietus ir pasirenkant Priority, už antrą bagažo vienetą iki 10kg ir greitesni laipinimą mokame €6. Jei pirktume tik antrą bagažo vienetą, kurį reikės atiduoti į krovinių skyrių, mokėtume €8.

Perkant Priority arba papildomą bagažo vienetą vėliau nei bilietus, taikomas didesnis mokestis.

Taigi, pigiausias legalus būdas pasiimti didesnį bagažo vienetą yra pirkti Priority. Dėl šios priežasties Priority eilė išaugo. Reiktu atkreipti dėmesį, kad dažnu atveju keleiviai turintys Non-Priority bilietus, taip pat stoja į Priority eilę, kas bendrame rezultate vizualiai išaugina eilę.

Patarimas: norint gabenti skysčius, kaip vyną, tirštą sūrį ir t.t., rekomenduoju įsigyti Non-Priority su papildomu bagažu, kas kainuos €8, nes į lėktuvo saloną to įsinešti negalėsite, nebent pirktumėte oro uoste esančiose parduotuvėse.

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad