burger
Įspūdžiai/patarimai

Keliaujam ir ragaujam: top 3 skaniausi burgeriai Lietuvoje

Šiomis dienomis ko gero visi yra ragavę burgerių, nepaisant to, jog Lietuvoje jie išpopuliarėjo ne taip ir seniai. Daugelis kavinių bei restoranų bandydami įtikti svečiams į menių įtraukia vieną ar daugiau skirtingų rūšių burgerių. Tačiau ne visiems pavyksta taip gerai kaip kitiems.

Kadangi keliaujam ne tik į užsienį, bet ir Lietuvoje, šio skanėsto neatsisakome išbandyti skirtingose Lietuvos vietose. Išrinkome tris vietas, kuriose mūsų nuomonę ragavome skaniausius burgerius.

1. City Chef, Jono Basanavičiaus g. 1, Vilnius

Vos prieš savaitę atrasta vieta. Bandytas “Chorizo” burgeris. Po vakarienės iš mano bei kolegos veido išraiškos galima buvo suprasti, jog maistas buvo puikus. Vieta bei aptarnavimas taip pat nenuvylė.

Smulkmena, tačiau niekur kitur negirdėta, patiekus maistą, padavėjas palinkėjo: “gerų įspūdžių”. Žavi frazė.

Dar liko kitų neišragautų variantų, būtinai apsilankysime vėl.

2. Pelėdinė, Šv. Gertrūdos g. 22, Kaunas

Tai jau tapo tradicinė vieta svečiuojantis Kaune. Platus burgerių pasirinkimas kiekvieno skoniui. Rekomenduoju paragauti “Gringo”. Jauki vieta, o ypač šiltuoju sezonu, kai veikia lauko terasa.

Iš begalės kartų kiek lankėmės, neteko nusivilti, tikiuosi nenusivilsi ir tu.

3. A-petit, Vytauto g. 112, Palanga

Svečiuojantis Palangoje rekomenduoju pamiršti apie Basanavičiaus gatvę, bei visas tas smukles. Tiesiu taikiniu galite keliauti į A-petit. Pirmą kartą ragavau čia bugerį prieš dvejus metus, nenuvylė. Paskutinį kartą bandytas 2018 metų vasarą, kuris taip pat buvo geras. Tikėkimės ir 2019 metų vasarą Palangoje galėsime paskanauti kokybiško burgerio.

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad