Kopenhaga
Kaunas Pigūs skryžiai Žiemos pasiūlymai

Kalėdos bei Naujieji Metai Kopenhagoje. Skrydžiai iš Kauno ir atgal tik už €19,98

Pigūs Kalėdų ir Naujųjų metų skrydžiai į Danijos sostinę – Kopenhagą tiesiogiai iš Kauno ir atgal su Ryanair oro linijomis.

Kopenhaga yra išsidėsčiusi didžiausioje Danijos saloje Zelandijoje (Sjælland), netoli nuo Švedijos miesto Malmės Skonėje. Nedidelė miesto dalis yra Amagerio saloje.

Pats Kopenhagos miestas susideda iš senojo Kopenhagos ežerų ir uosto supamo miesto centro, „tiltų kvartalų“: Østerbro, Nørrebro, Vesterbro, Amagerbro; miestui priklausančių Nordvest, Christianshavn, Ørestad, Islands Brygge, Valby, Vanløse, Brønshøj ir kitų kvartalų. Kopenhagos miestui nepriklauso savarankiška Frederiksbergo komuna.

Skrydžiai:

Kaunas – Kopenhaga – Kaunas

Skrydžių datos:

2019 gruodis – 2020 sausis

24 – 30 gruodžio €29,98

24 – 31 gruodžio €19,98

24  gruodžio – 1 sausio €29,98

24  gruodžio – 2 sausio €29,98

24  gruodžio – 3 sausio €29,98

24  gruodžio – 4 sausio €19,98

Skrydžių kaina: nuo €19,98

Pasiūlymo nuotrauka:

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžių oro linijos: RYANAIR

Bagažas:

Įskaičiuotas 40 x 20 x 25cm, 10kg rankinis bagažas

Pigius lėktuvo bilietus užsisakyti galite paspaudę šią nuorodą: pigūs lėktuvų bilietai arba oficialioje oro linijų svetainėje. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pigios kelionės pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Svarbu:

Prenumeruok ir gauk naujienas pirmasis: PRENUMERUOTI

Informuojame, jog Ciao.LT neorganizuoja kelionių. Tai yra savarankiškos kelionės, kai skrydį, viešbutį bei kitas jums reikalingas paslaugas užsisakote patys pagal poreikį.

Skrydžiai, kaip šie pigūs skrydžiai gali būti greitai išparduoti ir kaina kilti. Svarbu atkreipti dėmesį, jog pigios kelionės bilietai retai kada užsibūna ilgą laiką, tad rekomenduojame patikusį pigų skrydį užsisakyti iš karto. Pigios oro linijos kainas gali keisti net kelis kartus per dieną, priklausomai nuo skrydžio populiarumo.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumeruoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug pigių viešbučių pasiūlymų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Taip pat didelį pigių viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Straipsnis apie automobilių nuomą: automobilio nuoma keliaujant.

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad