bengurion
Įspūdžiai/patarimai

Kaip iš Tel Avivo oro uosto pasiekti miesto centrą

Kaip iš Tel Avivo oro uosto pasiekti miesto centrą? Kas kartą keliaujant į kitą šalį ar miestą kyla klausimų dėl transporto, tad naudinga atlikti namų darbus ir iš anksto žinoti kokią transporto rūšį rinktis.

Tel Avivo oro uostas(Ben Gurion) gana patogiai sujungtas su miestu ir kelionė iki miesto nesukels didelių nepatogumų.

Tel Avivą galima pasiekti keliais būdais: traukiniu bei taksi, atstumas apie 20 kilometrų.

Traukinio platformas rasite iš karto išėję iš oro uosto. Traukiniai stoja trijuose stotelėse: HaHagana, HaShalom bei centrinėje stotyje.

HaHagana stotis yra šalia centrinės autobusų stoties, centrinė traukinių stotis yra šalia Arlozorov autobusų stoties, tad išlipus šiuose vietose, patogu tęsti kelionę autobusu. Traukinio bilieto kaina 13,5 ILS (HaHagana – oro uostas).

Taksi yra kairėje pusėje išėjus pro trečio terminalo duris (yra nuoroda). Kaina apie 160 ILS. Tai yra oficialus taksi.

Svarbu! Šabo metu (prasideda penktadienio saulėlydžio metu ir pasibaigia šeštadienio vakare) autobusai bei traukiniai nevažiuoja, tad vienintelis pasirinkimas yra taksi.

Tarp pirmo ir trečio terminalo važiuoja nemokami autobusai, kadangi jie yra nutolę vienas nuo kito. Keliaujant iš miesto į oro uostą, traukiniai stoja trečiame terminale. Išėjus iš jo, pasukus į dešinę ir paėjus apie 100 metrų bus stotelė iš kurios važiuoja jau minėti nemokami autobusai į pirmą terminalą. Iš pirmojo terminalo dažniausiai skraido pigios oro linijos.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram bei prenumeruoti. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug pigių viešbučių pasiūlymų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Taip pat didelį pigių viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com

Gaukite 10% Booking.com nuolaidą jūsų pasirinktame viešbutyje.

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Straipsnis apie automobilių nuomą: automobilio nuoma keliaujant.

 

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad