Keliaujant nuolatos tenka apsistoti viešbučiuose, tad tai tampa neatsiejama kelionės dalimi. Vieni viešbučiuose praleidžia daugiau laiko, kiti mažiau, tačiau visi tikisi rasti tai, ką rezervavo prieš atvykstant. Tačiau tiesa kartais būna kitokia ir apgyvendinimo vietų pažadai tik ir lieka pažadais.

Internete netrūksta nuotraukų, kai rezervacijų sistemų puslapiuose siūlomi viešbučiai neatitinka realybės ir atvykusiems svečiams tenka nusivilti. Žinoma, ne visos apgyvendinimo įstaigos taip elgiasi, bet visada reiktų atkreipti dėmesį į kelis svarbiausius kriterijus:

  1. Įvertinimas
  2. Atsiliepimai ir jų kiekis
  3. Aprašymas
  4. Nuotraukos

Dabar peržvelkime pavyzdžius, kaip viešbučiai tinkamo kampo, gero fotografo bei nuotraukų koregavimo įgūdžių pagalba gudrauja ir siūlo ne visai realybę atitinkančias paslaugas arba jas pagražina.

Nuotraukose pamatysite įfotošopintus vaizdus pro langą, kitokius baldus nei nurodo viešbutis, tinkamai parinktą fotografavimo kampą, tik dalies kambario vaizdavimą bei kitus triukus, kuriuos naudoja viešbučiai norėdami suvilioti svečią.

Kairėje pusėje nurodoma tai, ką siūlo apgyvendinimo vietos, dešinėje, kaip atrodo realybėje.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Užsisakyti nakvynę rekomenduojame:

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite didžiausiame apgyvendinimo paslaugų puslapyje: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Nuotraukų šaltinis: Oyster.com