Pigus pavasario skrydis į Ispanijos sostinę – Madridą tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su “Ryanair” oro linijomis. Per penkias kelionės dienas spėsi patirti kultūrinio gyvenimo, ispaniško ritmo, vakarėlių bei susipažinti su Ispanijos širdimi iš arčiau. Vasaros oro dar anksti ieškoti, tačiau puiki proga pabėgti iš drėgno Lietuvos pavasario.

Tai didelis administracinis ir ekonominis centras, susisiekimo mazgas, yra tarptautinis oro uostas. Pagaminama apie 10 proc. visos Ispanijos produkcijos. Gaminamos mašinos, elektrotechnika, išvystyta cheminė-farmacinė, lengvoji, poligrafinė, cemento, maisto pramonė. Yra metropolitenas, nuo 1508 m. veikia universitetas. Yra nacionalinė ir universiteto bibliotekos, Ispanijos karališkoji akademija. Daug muziejų (Prado, valstybinis archeologijos, Armerija ir kt.), bažnyčių.

Skrydžio maršrutas:

Vilnius – Madridas – Vilnius

Skrydžio datos:

2018 balandis

20 – 25 balandžio

Skrydžio kaina: €67

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Užsisakyti skrydį galite paspaudę šią nuorodą. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pasiūlymą oficialiame oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Nepamirškite sekti mūsų puslapio socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Pasiūlymo nuotrauka: