Planuoji išvykti padirbėti, pakeliauti po Airiją, o gal aplankyti savo draugus? Nesnausk, griebk pigius bilietus į Dubliną jau dabar. Skrydis į vieną pusę tik €27. Pigūs rudens skrydžiai į Airijos sostinę – Dubliną tiesiogiai iš Vilniaus ir atgal su “Ryanair” oro linijomis.

Oficiali Dublino įkūrimo data yra 998 metai. Tačiau pirmą kartą miestas paminėtas dar 140 mūsų eros metais, kai Dublino gyvenvietė buvo vadinama Eblana.

Vikingai buvo pirmieji miesto gyventojai. Apie tai byloja ir archeologiniai kasinėjimai Wood Quay, netoli miesto centro, kur rasta įvairiausių įrankių, sienų bei statinių griuvėsių.

IX amžiuje Dublinas buvo užgrobtas danų. Maištingi airiai kartais atsikovodavo miestą, tačiau tai trukdavo neilgai. 1171 metais danai buvo išvaryti anglų, vadovaujamų Henrio II.

Iki pat XVII amžiaus vidurio Dublinas minimas kaip mažas viduramžių miestelis. Bet 1649 metais, po Anglijos pilietinio karo miestą buvo užgrobtęs Oliveris Kromvelis. Tuo metu Dubline gyveno apie 9000 žmonių.

XVII amžiaus pabaigoje miestas pradėjo plėstis. Pagrindine priežastimi tam tapo protestantų pabėgėliai iš kontinentinės Europos. XVIII amžiuje Dublinas sparčiai didėjo tiek žmonių skaičiumi, tiek ir finansiškai. XVIII amžiaus pabaigoje Dublinas tapo antru didžiausiu miestu Britų imperijoje.

Paskelbus Airijos nepriklausomybę, 1922 m. Dublinas tapo šalies sostine, kultūros, ekonomikos ir politikos centru.

Skrydžio maršrutas:

Vilnius – Dublinas – Vilnius

Skrydžio datos:

2018 spalis

2 – 6 spalio

2 – 9 spalio

2 – 13 spalio

4 – 6 spalio

4 – 9 spalio

4 – 13 spalio

Skrydžio kaina: €55

Kur užsisakyti siūlomą skrydį?

Skrydžio oro linijos: RYANAIR

Užsisakyti skrydį galite paspaudę šią nuorodą. Paspaude nuorodą įveskite nurodytą maršrutą bei datą ir matysite mūsų pasiūlymą oro linijų puslapyje. Beliks apmokėti ir mėgautis savo kelione.

Nepamirškite sekti mūsų pigių skrydžių puslapio Ciao.lt socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Gaukite naujienas pirmieji!

Kur užsisakyti nakvynę?

Daug viešbučių variantų rasite apsilankę viešbučių paieškos sistemoje – Hotelscombined.com

Taip pat didelį viešbučių pasirinkimą rasite: Booking.com – Gaukite 10% premiją nuo išleistos sumos

Booking.com

Automobilio nuoma

Keliaujant automobilis suteikia patogumą bei mobilumą, tad kartais paranku jį išsinuomoti. Plačiau: Automobilio nuoma keliaujant. Geriausiusi nuomos pasiūlymai.

Pasiūlymo nuotrauka: