booking
Naujienos/nuolaidos

Booking.com dovanų kortelės

Apgyvendinimo paieškos platforma Booking.com pradėjo siūlyti dovanų korteles, kurias galėsite dovanoti arba gavus ją, padengti apgyvendinimo išlaidų dalį.

Kaip teigia Booking.com: nauja skaitmeninė dovanų kortelė – puiki dovana bet kokiai progai 2019 m. Įsigykite ir išsiųskite vos per kelias minutes – galėsite pasirinkti sumą, tekstą ir dizainą.

Nusipirkite ir išsiųskite atlikę 3 paprastus žingsnius, pasirinkite sumą, žinutę ir dizainą ir padovanokite nepamirštamus įspūdžius.

Ką galima užsisakyti?

Viešnagę bet kurioje mūsų svetainėje esančioje apgyvendinimo įstaigoje, kurioje priimami mokėjimai naudojantis dovanų kortelių suma, išsaugota Booking.com piniginėje. Kai aktyvuosite dovanų kortelę ir jos suma bus pridėta jūsų Piniginėje, ieškokite apgyvendinimo įstaigų, pažymėtų dovanų kortelės ženkliuku.

Kam galima panaudoti dovanų kortelę?

Dovanų kortelės gali būti naudojamos tik naujiems užsakymams atlikti, jomis negalima kompensuoti ankstesnių užsakymų.

Kiek galioja dovanų kortelė?

Dovanų kortelės galioja tris metus nuo įsigijimo, nebent nurodoma kitaip. Ši sąlyga galioja ir dovanų kortelių sumoms, pridėtoms prie Booking.com paskyros.

Kaip ir kur užsisakyti dovanų kortelę?

Dovanų kortelę galima įsigyti ir persiųsti šiose šalyse: Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Olandijoje, Portugalijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Šiuo metu priimame mokėjimus dovanų kortelėmis, o kiekvienos kortelės didžiausia vertė gali būti 500 € (galite užsisakyti daugiau nei vieną). Jūsų bus paprašyta prisijungti arba susikurti Booking.com paskyrą, kad galėtumėte užbaigti skaitmeninės dovanų kortelės užsakymą.

Daugiau apie dovanų korteles – Booking.com

Prenumeruok

Labas, keliauninke! Prenumeruok ir pirmasis gauk geriausius kelionių pasiūlymus!
Ad