Kaip sutaupyti keliaujant? Kiekvienas keliaujantis nori sutaupyti, pamatyti bei patirti kuo daugiau. Priklausomai nuo kelionės tipo, ar tai bus savarankiška, ar kelionių organizatorių planuojama kelionė, galima skirtingai sutaupyti. Mažiausias išlaidas patiria ir sutaupo tie, kurie keliauja savarankiškai, kadangi turi didžiausią galimybę rinktis. Šiame straipsnyje ir apžvelgsiu kelis iš būdų kaip sutaupyti keliaujant savarankiškai.

Apgyvendinimas

Dažnu atveju tai sudaro didžiausias kelionės išlaidas, tad peržvelkim kelis variantus.

1. Booking.com – didžiausia pasaulyje apgyvendinimo paieškos sistema. Puslapis siūlo pasinaudojus rekomendacine nuorodą 10% nuolaidą užsakymui. Kaip tai veikia? Jums reikia paspausti šią nuorodą ir susirasti bei užsisakyti jūsų norimą apgyvendinimo vietą. Po jūsų viešnagės į savo sąskaita atgausite 10% sumos nuo užsakymo. Kaip pvz., jūsų viešnagė savaitei kainavo 500 EUR, reiškia jūs atgausite 50 EUR. Nuoroda: Nuolaida 10%

2. Airbnb.com – viena iš didžiausių apartamentų dalinimosi sistema. Puslapis siūlo 30 EUR nuolaidą užsakymui, kuris yra didesnis nei 65EUR. Kad gautumėte nuolaida, apartamentus reikia išsirinkti bei užsisakyti per šią nuorodą. Nuoroda: 30 EUR nuolaida

3. Couchsurfing.com – žmonės iš viso pasaulio siūlo savo apartamentuose apsistoti nemokamai, tad tai dar vienas puikus būdas kaip sutaupyti.

Skrydžių bilietai

Iš praktikos ieškant skrydžių dažniausiai geriausi pasiūlymai būna likus mėnesiui arba pusantro iki skrydžio datos. Tačiau tai galioja ne visais atvejais. Visada rekomenduoju, jog jei radote tinkamą datą skrydžiui už jums tinkamą kainą, pirkite, nes laukimas ne visuomet duoda gerų rezultatų. Skraidant Europoje, pigiausios oro linijos – Wizzair bei Ryanair.

Pigius lėktuvo bilietus užsisakyti bei rasti galite paspaudę šią nuorodą: pigūs lėktuvų bilietai. Išsirinkite datą, kur norite keliauti, patvirtinkite užsakymą ir mėgaukitės kelione.

Maistas bei lankytinos vietos

Norint skaniai bei už gerą kainą pavalgyti, visad rekomenduoju pasinaudoti Tripadvisor.com puslapiu. Lygiai tas pats galioja lankytinoms vietos. Jei nežinote ką nuveikti, ką pamatyti bei kiek kainuoja, ten informacijos rasite visad.

Kaip ir nuolatos sekite mūsų tinklapį, Facebook bei Instagram paskyras dėl geriausių kelionių pasiūlymų. Pigūs skrydžiai laukia jūsų, gerų kelionių!